Novinky

Produkty značky Rataj

Vážení zákazníci, 

na základě častých dotazů jsme do naší nabídky zařadili produkty značky RATAJ.

Jedná se o českého výrobce, který má v akvaristice dlouhou historii. Produkty budeme přidávat podle poptávky. Naleznete u nás akvarijní testy, které jsou za velice příznivé ceny. Nesmíme zapomenout ani na tekutá akvarijní hnojiva, unikátní třísložkový bakteriální přípravek pro křišťálově čistou vodu a zdravé ryby i rostliny. Plánujete vyzkoušet dávkování CO2? Zkuste ekonomické řešení pro aplikaci CO2 do menších akvárií RATAJ BIOKVAS.

Produkty značky eSHa

Přinášíme Vám dalšího průvodce produkty značky eSHa. Velice rychle a snadno na jedné stránce zjistíte, který přípravek budete potřebovat pro Vaše akvárium. Kliknutím na konkrétní produkt se dostanete přímo k produktu a můžete si ho velice snadno a bez hledání vložit do nákupního košíku. Věříme, že Vám tento průvodce pomůže.

esha-vse-1 esha-vse-2
esha-vse-3 esha-vse-4
esha-vse-5 esha-vse-6
esha-vse-7 esha-vse-8
esha-vse-9 esha-vse-10
esha-vse-11 esha-vse-12
esha-vse-13 esha-vse-14
esha-vse-15 esha-vse-16
esha-vse-17 esha-vse-18
esha-vse-19 esha-vse-20

 

Produkty značky Seachem

Vážení zákazníci,

nově pro Vás máme v nabídce produkty značky Seachem

Značka Seachem Laboratories patří mezi nejprodávanější akvarijní chemii vůbec. Jedná se o špičkové přípravky, které často nemají konkurenci. Důvodem je neustálý vývoj nových a stávajících produktů v našich laboratořích. 

I proto se přípravky značky Seachem pravidelně umisťují na předních příčkách v soutěžích o nejlepší produkty určené pro mořskou a sladkovodní akvaristiku. Ač jsou všechny naše přípravky na špičkové úrovni, tak jsou také cenově velmi dostupné. Je to z toho důvodu, že si zakládáme na koncentraci našich výrobků. Zjednodušeně tak nenakupujete přípravky smíchané s vodou, ale koncentrované produkty, které Vám vydrží o mnoho déle. Naše přípravky jsou díky neustálému vývoji velmi účinné, takže postačuje dávkování v malém množství.

Značka Seachem Laboratories je na trhu již více než 35 a naleznete ji ve více než 60 zemích po celém světě! Což je důkaz o jejich kvalitách. Všechny produkty jsou vyráběny na území USA, odkud značka také pochází. 

V současné době v naší nabídce naleznete ty nejprodávanější produkty. Postupně však dle Vaší poptávky budeme zařazovat další a další produkty této velice úspěšné značky.

Zásilkovna

Vážení zákazníci,

od dnešního dne Vám nově nabízíme doručení na pobočky Zásilkovny. Je to jeden z Vašich podnětů, který jsme právě vyslyšeli.

Do této chvíle jste si mohli vybírat pouze ze 478 poboček Uloženky. Zásilkovna Vám však nabízí dalších 1335 poboček.  Takže si k dnešnímu dni můžete vybírat z 1813 poboček obou společností.

Věříme, že si Zásilkovnu oblíbíte stejně jako Uloženku.

Nasloucháme Vašim připomínkám a nápadům.

Sortiment krmiv a další

Vážení zákazníci na základě Vašich požadavků začínáme postupně rozšiřovat sortiment našeho e-shopu.

Nově v naší nabídce najdete krmiva značky Sera a brzy rozšíříme nabídku o krmiva značky Hikari. Značka Hikari je nejlepší značka současnosti a jsme rádi, že se nám pro Vás podařilo sehnat příznivé ceny.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari, se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojových laboratoří Hikari. Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb. Poznatky, které tímto získává, umožňují stále zlepšovat a zdokonalovat krmiva. V jejich výrobě jsou používány ty nejmodernější technologie. Značka Hikari má tak dobrou reputaci a pověst, že jí NASA vyzvala k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.

Hikari Tropical Algae Wafers

Originální a nejpopulárnější krmivo pro krunýřovce, sumcovité a ostatní řasožravé ryby, nabízí kompletní a vyváženou výživu.

Hikari Tropical Betta Bio-Gold Prémiové každodenní krmivo pro bojovnice, vyvinuto po značném výzkumu jejich výživových požadavků.
Hikari Tropical Discus Bio-Gold Barvu podporující, každodenní krmivo pro ty, kteří chovají a rozmnožují terčovce a rozumí jejich unikátním krmným požadavkům.
Hikari Tropical First Bites

Krmivo se speciálním složením pro každou nově vykulenou rybku. Toto krmivo je nezbytné v prvních vývojových fázích života.

Hikari Tropical Micro Pellets

Krmivo nejvyšší kvality pro tetry, parmičky a ostatní tropické ryby s malým ústním otvorem.

Hikari Tropical Micro Wafers

Pomalu se potápějící granulky pro všechny druhy malých a středně velkých tropických ryb. Vysoký obsah astaxanthinu a spiruliny pro zvýraznění barev ryb.

Hikari Tropical Shrimp Cuisine

Hikari jako první vyvinulo novinku speciálně pro hodnotnou výživu býložravých sladkovodních krevetek.

Hikari Tropical Sinking Wafers Prvotřídní krmivo pro pancéřníčky, mřenky a ostatní ryby zdržující se u dna. Nabízí kompletní a vyváženou výživu.


Dále jsme do nabídky přidali značku eSHa. Přesněji se jedná o nejpoužívanější produkty eSHa EXIT a eSHa 2000. Tyto 2 přípravky má každý akvarista jako povinnou výbavu menší akvaristické lékárničky . Dalším nejprodávanějším produktem značky eSHA je eSHa GASTROPEX. Jedná se o přípravek proti šnekům, nálevníkům, nezmarům a bakteriím. Jestli ho ještě nemáte, určitě Vám ho můžeme doporučit.

Veškeré nově zařazené produkty naleznete v kategorii Novinky v nabídce. Naleznete tam také produkty značky Dennerle, JBL, eSHa, Sera a brzy také Hikari.

Spuštění nové verze e-shopu

Dnes (2. 7. 2017) jsme spustili novou verzi e-shopu. Nová verze pro Vás přináší mnoho novinek a užitečných funkcí.

 • Automatický věrnostní program
  • U původní verze jste museli čekat, až Vám veškeré Vaše slevy nastavíme ručně. To nyní odpadá, vše je automatické. Více informací o věrnostním programu se dozvíte zde.
 • Slevové kupóny
  • Tuto funkci jistě není nutné představovat. Nicméně v původní verzi jsme možnost slevových kupónu neměli. A proto pro Vás hned do začátku máme slevový kód na oslavu nové verze stránek.
  • Česká republika - 5% sleva na naše produkty - NEWSHOP2017CZ - platí od 1. 7. 2017 do 16. 7. 2017 při nákupu nad 400 Kč.
  • Slovensko - 5% sleva na nákup - NEWSHOP2017SK - platí též od 1. 7. 2017 do 16. 7. 2017 při nákupu nad 15 €.
 • Množstevní slevy
  • Rádi odměníme slevou toho, kdo nakoupí větší množství některého produktu z naší nabídky.
 • Platby kartou (spuštěno 3. 7. 2017)
  • Velice často jste se dotazovali na možnost platby kartou. Nyní už je i tato možnost k dispozici a vy tak můžete pohodlně zaplatit jakoukoliv objednávku kartou a to bez jakéhokoliv poplatku navíc. Platí jak pro české, tak slovenské zákazníky.
 • Objednávky
  • Faktury Vám budeme nově zasílat e-mailem, šetříme tím naše lesy.
  • Při odeslání objednávky Vám budeme zasílat SMS zprávu.
  • Možnost zopakovat předchozí objednávku na jedno kliknutí.
 • Responzivní web
  • Web si nyní můžete prohlížet pohodlně i na Vašem mobilním zařízení, kterému se stránky automaticky přizpůsobí.
 • Nové produkty
  • Chceme Vám nabídnout více a tak už nebudeme prodávat jen akvarijní hnojiva. Postupně začneme do naší nabídky zařazovat produkty, které máme odzkoušené a jsme s nimi spokojeni. U nás se nemusíte bát, že dostanete polské produkty či produkty bezejmenné značky, které konkurují pouze cenou. Zákazníku si vážíme, a proto Vám chceme dodávat jedině kvalitu.
 • Uživatelské účty
  • Všechny Vaše uživatelské účty jsme převedli. Při prvním přihlášení budete vyzvání ke změně hesla, jelikož je z bezpečnostní důvodů šifrované a tak nebylo možné původní hesla do nové verze převést.
  • Přihlásit i zaregistrovat se můžete pomocí Google či Facebook.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem