V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
 

Hikari Tropical Betta Bio-Gold 20g

 

Prémiové každodenní krmivo pro bojovnice, vyvinuto po značném výzkumu jejich výživových požadavků.

Dostupnost Vyprodáno
155 Kč
138,39 Kč bez DPH
Značka Hikari
Kategorie Pro Betty
Položka byla vyprodána...
 

Krmivo HIKARI Betta Bio-Gold bylo vyvinuto po značném výzkumu stravovacích požadavků ryb Betta.

Přirozené jasné barvy jsou nyní možné s krmivem HIKARI Betta Bio-Gold, které podporuje zbarvování. Toto krmivo bylo vyvinuto speciálně pro rybky Beta s použiím všech nutných živin, které je udrží zdravé.

Krmivo HIKARI Betta Bio-Gold má vysoký obsah stabilizovaného vitaminu C a podporuje odolnost proi stresu a imunitu k infekčním chorobám. Rovněž podporuje náležitý růst.

HIKARI Betta Bio-Gold je krmivem typu plovoucích pelet a nekalí vodu. Plovoucí krmivo Vám dovolí snadnější přizpůsobení množství krmiva a ím předejdete překrmování ryb. Přípravek využívající biotechnologie podporuje vynikající vybarvení a přitom splňuje stoprocentně požadavky těchto ryb na výživu.

Balení: 20g

Podobné produkty

   
 • daf2b7473db433cf33aff67d552367ba 627
  Hikari Tropical Betta Bio-Gold 5g
  Vyprodáno

  Prémiové každodenní krmivo pro bojovnice, vyvinuto po značném výzkumu jejich výživových požadavků.


  44,64 Kč bez DPH
  50 Kč
  Značka: Hikari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 7.9.2017
S produktem jsem velmi spokojená nejen já, ale hlavně i rybka. Sousta jsou dostatečně malá, takže nemá problémy s polykáním a co opravdu oceňuji - skutečně znatelné zvýraznění barev, což už jsem ani nečekala, protože většinou jde jenom o plané sliby výrobce. Pelety se zdají být rozhodně vhodnější nežli vločky, i když v menším množstvím krmím i ty, a v porovnání se stejným výrobkem od Tetry jsou rozhodně kvalitnější. Pokud tedy máte problémy s bettou, která odmítá jíst pelety, tak rozhodně doporučuji právě tyto, protože se zdají být snadno konzumovatelné, nebo potom granuláty např. od Sery.