Sortiment krmiv a další

Vážení zákazníci na základě Vašich požadavků začínáme postupně rozšiřovat sortiment našeho e-shopu.

Nově v naší nabídce najdete krmiva značky Sera a brzy rozšíříme nabídku o krmiva značky Hikari. Značka Hikari je nejlepší značka současnosti a jsme rádi, že se nám pro Vás podařilo sehnat příznivé ceny.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari, se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojových laboratoří Hikari. Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb. Poznatky, které tímto získává, umožňují stále zlepšovat a zdokonalovat krmiva. V jejich výrobě jsou používány ty nejmodernější technologie. Značka Hikari má tak dobrou reputaci a pověst, že jí NASA vyzvala k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.

Hikari Tropical Algae Wafers

Originální a nejpopulárnější krmivo pro krunýřovce, sumcovité a ostatní řasožravé ryby, nabízí kompletní a vyváženou výživu.

Hikari Tropical Betta Bio-Gold Prémiové každodenní krmivo pro bojovnice, vyvinuto po značném výzkumu jejich výživových požadavků.
Hikari Tropical Discus Bio-Gold Barvu podporující, každodenní krmivo pro ty, kteří chovají a rozmnožují terčovce a rozumí jejich unikátním krmným požadavkům.
Hikari Tropical First Bites

Krmivo se speciálním složením pro každou nově vykulenou rybku. Toto krmivo je nezbytné v prvních vývojových fázích života.

Hikari Tropical Micro Pellets

Krmivo nejvyšší kvality pro tetry, parmičky a ostatní tropické ryby s malým ústním otvorem.

Hikari Tropical Micro Wafers

Pomalu se potápějící granulky pro všechny druhy malých a středně velkých tropických ryb. Vysoký obsah astaxanthinu a spiruliny pro zvýraznění barev ryb.

Hikari Tropical Shrimp Cuisine

Hikari jako první vyvinulo novinku speciálně pro hodnotnou výživu býložravých sladkovodních krevetek.

Hikari Tropical Sinking Wafers Prvotřídní krmivo pro pancéřníčky, mřenky a ostatní ryby zdržující se u dna. Nabízí kompletní a vyváženou výživu.


Dále jsme do nabídky přidali značku eSHa. Přesněji se jedná o nejpoužívanější produkty eSHa EXIT a eSHa 2000. Tyto 2 přípravky má každý akvarista jako povinnou výbavu menší akvaristické lékárničky . Dalším nejprodávanějším produktem značky eSHA je eSHa GASTROPEX. Jedná se o přípravek proti šnekům, nálevníkům, nezmarům a bakteriím. Jestli ho ještě nemáte, určitě Vám ho můžeme doporučit.

Veškeré nově zařazené produkty naleznete v kategorii Novinky v nabídce. Naleznete tam také produkty značky Dennerle, JBL, eSHa, Sera a brzy také Hikari.