V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
  • 1 z 4
 

Aquael VERSAMAX FZN-3

 

Akvarijní vnější závěsný filtr VERSAMAX FZN-3

Dostupnost Vyprodáno
949 Kč
784,30 Kč bez DPH
Značka Aquael
Kategorie Závěsné filtry
Položka byla vyprodána...
 

VERSAMAX je externí závěsný filtr určený pro filtraci a provzdušňování vody v běžných a nano akváriích. Díky vysokému průtoku zajišťuje filtr intenzivní filtraci akvarijní vody, přičemž vyžaduje velmi malý prostor. Filtr je velmi tichý a snadno se používá. Filtry VERSAMAX lze použít ve vodních nádržích o objemu od 50 do 300 litrů.

Součásti standardního balení

Každé balení obsahuje víko filtru, průtokovou jednotku a nádobu pro filtrační médium s houbovou patronou. Filtr VERSAMAX je zcela vodotěsný, protože celý kontejner je vyroben z jednoho kusu.

Způsob fungování

Zavěste filtr na stěně akvária tak, aby byla sací trubka uvnitř nádrže, zatímco tělo čerpadla - na vnější straně. Při uvedení do provozu naplňte filtrační nádobu vodou a potom připojte přívodní kabel do sítě. Krátce po aktivaci, správně sestavený filtr nasává vzduch ze sacího systému a začne čerpat vodu z akvária. Kapacita čerpání lze nastavit v širokém rozmezí pomocí číselníku umístěného na horní straně průtokové jednotky.

Čerpadlo čerpá vodu ze spodní části nádrže na vodu, poté voda protéká filtračními kazetami a nakonec se uvolní zpět do akvária. Filtrační koše jsou navrženy tak, aby usnadňovaly výměnu kazet.

Propustnost filtru lze nastavit pomocí knoflíku umístěného na horní straně průtokové jednotky. Úhel sklonu filtru je také nastavitelný.

Parametry:

Příkon: 9,6 W
max. průtok: 1200 L / hod.
objem akvária: 80-300 L
Rozměry: (d x š x v): 28,8 / 16 / 23,5 cm

Ideální pro čištění, cirkulaci a provzdušňování vody. Díky velké účinnosti zajišťuje vnější filtr VERSAMAX intenzivní filtraci.

- nastavitelný průtok vody
- velmi velká filtrační kapacita
- akceptuje různá filtrační media vybavená houbou
- filtrační koše umožňují jednoduchou výměnu filtračního media
- tichý chod, snadná údržba

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 2.8.2021
Velmi.