• 1 z 2
 

Aquael OxyPro 150

 

OXYPRO je moderní a pravděpodobně nejtišší akvarijní membránový provzdušňovač na světě.

Dostupnost Skladem (3 ks)
839 Kč
693,39 Kč bez DPH
   
Značka Aquael
Kategorie Vzduchovací motorky
 

Oxypro 150 je moderní, ultra tichý vzduchovací motorek pro akvárium. Navzdory skutečnosti, že v posledním desetiletí funkci provzdušňování vody částečně převzaly akvarijní filtry, je provzdušňovač stále základním vybavením doporučeným pro každé akvárium. Jeho funkčnost je definována dvěma charakteristikami: účinnost a hlasitost provozu.

Neuvěřitelně tichý 

Oxypro 150 je prakticky neslyšitelný. Efektu bylo dosaženo speciální konstrukcí elektromagnetu a dvojitými stěnami krytu. Všechny vibrace jsou tlumeny tělem skládajícím se z několika nezávislých, přesně spojených prvků. Tlumí nejen hluk, ale také pohyb, díky čemuž je Oxypro nejen tichý, ale také nezmění svoji polohu kvůli vydávaným vibracím (je to běžné utrpení mnoha modelů provzdušňovačů). V praxi jediným projevem tichého provozu OXYPRO je rozsvícená LED dioda a proud bublin plovoucí v nádrži.

Regulace

Maximální účinnost zařízení je až 150 l/h. Průtok lze snadno nastavit pomocí velkého ergonomického knoflíku tak, aby se intenzita provozu provzdušňovače přizpůsobila potřebám konkrétního akvária. Navíc je provzdušňovač Oxypro 150 uzpůsoben pro použití v případě extrémně hlubokých akvárií - je schopen tlačit vzduch až 2 m pod hladinu.

Moderní vzhled

Další výhodou Oxypro je moderní vzhled: dvojitý, ale průhledný kryt umožňuje vidět vnitřek zařízení včetně jeho pohyblivé membrány. Toho všeho bylo dosaženo při zachování malé velikosti zařízení a výjimečně nízké spotřeby energie již od 2W. Oxypro je dokonalým řešením pro akvaristy, kteří oceňují nejvyšší komfort používání akvarijního zařízení a vynikající kvalitu jeho výroby v kombinaci s inovativními technickými řešeními.

Technické parametry

 Rozměry: 15,6 x 7,9 x 1 cm
 Vhodné pro akvária: 20-200l
 Průtok: 150l/h
 Vstup na hadicku
6/4 mm
 Výkon:
2W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: