• 1 z 5
 

INVITAL Mini UV lampa 5W s čerpadlem

 

5W UV lampa s čerpadlem.

Dostupnost Vyprodáno
749 Kč
619,01 Kč bez DPH
Značka INVITAL
Kategorie Vnitřní UV sterilizátory
Položka byla vyprodána...
 

INVITAL UV lampa nabízí definitivní řešení problémů se zákaly a bakteriovým či virovým onemocněním ve Vaší nádrži. Její kompaktní rozměry a promyšlená konstrukce zaujmou již na první pohled - není již třeba zakupovat extérní UV systémy, které zatěžují filtraci. Jeho velikost ocení i vlastnící menších akvárií, jelikož pracuje s vlastním čerpadlem, tudíž nevyžaduje připojení na extérní filtr.

Likviduje 100% nálevníků, spor řas a parazitů

Germicidní zářivka UV-C 5W je spolehlivým pomocníkem v boji proti všem bakteriálním či virovým nemocem, sporám řas a nálevníkovi. Při pravidelném používání lampy (1x týdně na 24h) si zaručíte bezproblémový chod akvária a spokojený život Vašich ryb .

Spolehlivé a výkonné čerpadlo

Součástí balení je čerpací hlavice o výkonu 500 l/h. Ta celý systém pohání, tudíž není třeba řešit výběr extérního čerpadla či řešit propojení s vnější filtrací. Čerpadlo nabízí jednoduchý nástavec na úpravu směru proudu, díky kterému je čerpadlo možno přizpůsobit již nastaveným podmínkám v nádrži.

Součástí balení je také nástavec na ochranu ryb či krevet proti nasátí do UV lampy. Tento nástavec taktéž dokáže regulovat celkový výkon čerpadla díky jednoduchému systému "přiškrcení" vtoku.

Technické parametry

Rozměry (D x Š x V):6 x 14 x 26 cm
Síla UV-C: 5W
Výkon čerpadla: 500 l/h

Obsah balení: Čerpadlo, nástavec na úpravu proudu, nástavec na regulaci vtoku, tělo UV lampy a 5W UV-C zářivka (již namontovaná)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: