V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
Akce
 

Seachem Discus Buffer

 

Pomáhá vytvořit ideální parametry vody pro terčovce.

309 Kč
255,37 Kč bez DPH
Značka Seachem
Kategorie Úprava vody
Zvolte variantu
Balení: 250 g Skladem (3 ks) 309 Kč
255,37 Kč bez DPH
   
 

Vytváří pH vhodné pro terčovce v rozmezí 5,8 až 6,8 dle Vašich požadavků

2. Pomáhá vytvořit ideální parametry vody pro terčovce

3. Snižuje tvrdost vody vysrážením hořčíku a vápníku

4. Použijte společně se Seachem Neutral Regulator pro dosažení přesného pH

5. Terčovci jsou lépe vybarveni

6. Terčovci jsou vitálnější

7. Terčovci jsou odolnější proti nemocem

Seachem Discus Buffer pomáhá dosáhnout v akváriu stejných parametrů vody, jaké jsou ve vodách, které obývají terčovci (měkká voda a nízké pH). Discus Buffer sníží pH a ponechá jej na požadované hodnotě. Discus Buffer také snižuje tvrdost vody díky tomu, že je schopen vysrážet z vody hořčík a vápník, které jsou příčinou vysoké tvrdosti vody. Společně s Discus Buffer doporučujeme současné použití Seachem Discus Trace.

Pro dosažení přesného pH a jeho následného udržení doporučujeme použití Discus Buffer v kombinaci se Seachem Neutral Regulator. Následující tabulka ukazuje požadované poměry. Je v ní počítáno s velmi měkkou vodou. Pokud máte vodu tvrdší, použijte tabulku pouze jako výchozí vodítko.

Neutral Regulator Discuss Buffer ph
1 1 6,8
1 2 6,4
1 3 6,2
1 4 6,1
1 6 6,0
1 9 5,8


Použití:

Použijte jednu čajovou lžičku na každých 40 až 80 litrů akvarijní vody denně, dokud není dosaženo požadovaného pH. Následně používejte 1x měsíčně nebo s každou výměnou vody pro udržení požadovaného pH. Při výměně vody používejte Seachem Prime pro odstranění chlóru.

Často kladené dotazy Seachem Discus Buffer:

„ Po použití Discus Buffer se mi zbarvila voda do bíla. Proč?“

Zbělání vody, které pozorujete, je způsobeno vysrážením vápníku a hořčíku. Tyto dva ionty totiž způsobují celkovou tvrdost vody. Discus Buffer si klade za cíl vytvořit ideální prostředí pro terčovce, tedy snížit pH a tvrdost vody. Proto je jeho úkolem vysrážet hořčík a vápník.

Bílé zbarvení vody zachytí brzy filtr (ideální je mít v něm i bílou filtrační vatu). Další možností pro urychlení odstranění zbarvení je použití Seachem Clarity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: