V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
Akce
 

Hikari Vibra Bites Baby 5g

 

Super složení pro dosažení krásného vybarvení menších rybek!

Dostupnost Skladem (5 ks)
48 Kč
42,86 Kč bez DPH
   
Značka Hikari
Kategorie Univerzální krmiva
 

Hikari Vibra Bites Baby jsou ideálním denním zdrojem potravy pro menší ryby a mláďata. Tyto jedinečné, pomalu se potápějící tyčinky jsou vytvořeny tak, aby vypadaly a působily jako živé krvavě červené pakomáří larvy – patentky. Tyčinky  Hikari Vibra Bites Baby se snadno  pohybují ve vodním proudu a podporují přirozené chování ryb při krmení. Vědecky koncipovaná receptura navíc obsahuje přísady zvýrazňující barvu pro vytvoření krásných, okouzlujících barev, kvalitní živiny pro posílení celkové imunity a explozivní růst.

Neuvěřitelný efekt zvýrazňující barvy

Pečlivě vybrané ingredience zvýrazňující barvu a vědecky koncipovaná směs živin pomáhají rychle získat zářivé barvy vašich ryb!

Tyčinka jako červ

Unikátní tyčinka, která se snadno pohybuje s proudem vody, přitom se pomalu a náhodně pohybuje vodním sloupcem působí jako živá potrava.

Zcela bezpečná alternativa živé potravy

Krmivo HIKARI® TROPICAL VIBRA BITES® BABY bylo vyvinuto tak, aby mělo tvar a vzhled živé patentky, něco, co většina menších tropických ryb miluje. Jedinečně vyvážené složení nabízí bezpečnou výživu, kterou živí červi prostě nejsou, vzhledem k rizikům kontaminace ryb řadou parazitů, bakterií nebo virů.

Jedinečné ingredience nabízejí vynikající chuť

Díky přítomnosti moučných červů a dalších pečlivě vybraných a chutných ingrediencí, je tato specialita lahodnou nabídkou pro většinu menších tropických ryb, které čas od času okamžitě zaútočí.

*Výsledky rozsáhlých krmných zkoušek v Hikari® Aquatic Lab v Japonsku“

Krmení:

Podávejte malé množství pelet dvakrát až třikrát denně. Je třeba dbát na to, aby nedošlo k překrmování a po období krmení vždy odstranit zbývající krmivo, aby se předešlo problémům s kvalitou vody. 

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel Fosfor
min. 46% min. 7% max. 5% max. 10% max. 13% min. 1%

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: