V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
  • 1 z 2
 

JBL PROAQUATEST K

 

Stanovení optimální hodnoty draslíku pro kontrolu hnojení ve sladkovodním akváriu.

Dostupnost Vyprodáno
559 Kč
461,98 Kč bez DPH
Značka JBL
Kategorie Testy K (draslík)
Položka byla vyprodána...
 

Rychlotest k určování obsahu draslíku ve sladké vodě v akváriu.

Pro perfektní růst akvarijních rostlin. Stanovení optimální hodnoty draslíku pro kontrolu hnojení ve sladkovodním akváriu.
Rychlotest: Kyvetu naplňte vzorkem vody, přidejte činidlo, zakalený vzorek lijte do speciální skleněné kyvety, dokud se pod ní neztratí křížek, odečtěte naplněné množství. Tato hodnota odpovídá obsahu draslíku v mg/l.
Nedostatek draslíku vede často ke stagnujícímu růstu rostlin, i když ostatní faktory, jako CO2, železo a světlo rostlinám nechybí. Hnojivy, jako jsou JBL Ferropol oder JBL ProScape K Macroelements, můžete obsah draslíku zvýšit.
Na stránkách JBL v tematickém světě akvária najdete podrobné informace k analýzám vody a řešení problémů.
Obsah dodávky: 1 testovací sada draslíku na cca 25 měření, vč. 2 činidel, speciální skleněné kyvety, se stříkačkou, odměrkou a barevnou stupnicí. Náhradní činidlo se dodává zvlášť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: