V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
 

JBL Manado 10l

 

Přírodní akvarijní substrát podporující filtraci a růst rostlin.

Dostupnost Objednáno
379 Kč
313,22 Kč bez DPH
Značka JBL
Kategorie Substráty a písky
Položka byla vyprodána...
 

JBL Manado je granulovaný substrát o velikosti 1 - 3 mm s velkou povrchovou kapacitou. Díky vysoké pórovitosti váže z vody přebytečné hnojivo a brzdí tak růst řas. V případě potřeby je opět vydává. Dále poskytuje velký prostor pro úsídlení nitrifikačních bakterií. 

Ideální pro ryby, bezobratlé a rostliny: Bez uvolňování nežádoucích škodlivých látek do vody. Oblý granulát je šetrný k citlivým vousům ryb pohybujících se u dna.

Použití
Před aplikací krátce opláchněte vlažnou vodou z kohoutku pro odstranění prachu uvolněného během transportu.

Výpočet
Správné množství substrátu: délka (cm) x šířka (cm) : 200 = litrů substrátu při výšce vrstvy 5 cm.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.8.2018
Perfektní substrát!Vřele doporučuji...ve skutečnosti plavalo cca 20 zrnek,takže bomba.Vypadá i pěkně na pohled a hezky se s ním modeluje terén.Jen více takových kvalitních produktů v dobré cenové relaci.
5
SZ Avatar autora | 17.4.2018
Stoprocentní spokojenost, žádný odpad jako např. u Profi Soilu od Rataje, toho se mi 1/4 nechce ani po 14 dnech ponořit. Jak v tom co poroste uvidím časem. Nekalí vodu, práce s ním bezproblémová, napřed jsem ho propláchla ve velkém lavoru vodou a vodu párkrát vyměnila. V akvárku vše ok. Kdybych to věděla, tak ten Profi Soil ani nekupuji, šlo mi o různou zrnitost pro kytky.
5
B Avatar autora | 3.8.2017
Krásně to vypadá, kytky v tom pěkně koření a hlavně to neplave jako jiné substráty. Doporučuji