• 1 z 3
 

Neo Reliever M usměrňovač proudění

 

Praktický usměrňovač proudu pro výtokové sety Neo.

Dostupnost Skladem (3 ks)
169 Kč
139,67 Kč bez DPH
   
Značka Aquario Korea
Kategorie Příslušenství
 

Praktický usměrňovač proudu pro výtokové sety Neo. Reliever se skládá z těla, které se může otáčet o 360 stupňů, tudíž s ním lze velmi volně měnit směr proudu vody, a dvou lopatek, které snadno upraví intenzitu proudu vody.

Perfektní ovládání intenzity toku vody

U běžných lili-pipes není možné libovolně nastavovat intenzitu průtoku vody. Intenzita toku vody je u Neo Reliever snížena, i když tělo není vybaveno lopatkami, protože tok vody je široce distribuován na obě strany. Pokud však lopatky nainstalujete, efekt bude silnější. (Tento efekt je možné i regulovat zasunutím/vysunutím lopatek)

Libovolné nastavení směru toku vody

Klasické lili-pipes neumožňují libovolné nastavení směru toku vody. U Neo Reliever je proudění vody možné libovolně nastavit otočením těla o 360 stupňů a nastavením hloubky zasunutí lopatky. Zejména pokud je použita pouze jedna lopatka, lze směr toku vody nastavit v určitém směru mnohem efektivněji.

Instalace je velmi snadná -  stačí jej pouze nasadit na koleno výtokové trubice Neo Flow. Neo Reliever je plně kompatibilní s Neo Skimmerem. Aquario Neo nabízí 2 varianty - varianta M pro s průměrem 13 mm a varianta L s průměrem 17 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: