V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
 

AquaEl Magic Algae Stop přípravek proti řase

 

Jedno balení je určeno pro akvárium s kapacitou až 100l

Dostupnost Vyprodáno
69 Kč
57,02 Kč bez DPH
Značka Aquael
Kategorie Likvidace a omezení řas
Položka byla vyprodána...
 

AquaEl Magic Algae Stop má podobu malého sáčku, který se snadno vejde do jakéhokoliv filtru. Díky svým jedinečným vlastnostem inhibuje růst zelených řas, které způsobují takzvanou „zelenou vodu“. Odstraňuje řasy z vody a obnovuje její čistotu a průhlednost.

Funguje na principu chemické sorpce, účinně tedy absorbuje fosfáty, dusitany a dusičnany (přírodní výživa pro vodní řasy). Jejich odstranění velmi účinně zastaví růst řas, aniž by došlo k poškození ryb, krevet a rostlin.

Před použitím by měl být sáček důkladně opláchnuta pod tekoucí vodou a poté vložena do filtru. Jedno balení je určeno pro akvárium s kapacitou až 100l a funguje po dobu 6-8 týdnů. V případě větší nádrže použijte větší počet balení nebo vyměňte sáčky častěji (v poměru k velikosti akvária).

Upozornění

Po 6-8 týdnech je sáček naplněn fosfátem odebraným z vody a může ji začít uvolňovat zpět do vody, proto jej musíte vyjmout z filtru a vyměnit za nový kus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: