INVITAL CO2 sada příslušenství

 
Dostupnost Skladem (4 ks)
429 Kč
354,55 Kč bez DPH
   
Značka INVITAL
Kategorie CO2 příslušenství
 

INVITAL sada příslušenství je ideálním setem pro každého začínajícího i pokročilého akvaristu. Obsahuje kvalitní skleněné komponenty - klasický dropchecker, difuzor s průměrem 20 mm a přesnou indikační kapalinu pro maximální pohodlí pri spravování Vašeho akvária.

CO2 je jednou z nejdůležitějších živin pro akvarijní rostliny. Pro co nejzdravější rostliny je třeba CO2 řádně ve vodě rozpustit, k čemu práve souží CO2 difuzory. Bez kvalitního rozpuštění se CO2 k rostlinám nedostane a uniká z akvária. Příliš mnoho však CO2 může zároveň poškodit ostatní organismy v akváriu. Z tohoto důvodu se doporučuje dlouhodobé sledování hladiny CO2 v akváriu.

55298-0902167697_m

Skleněný dropchecker

Dropchecker je ideálním řešením pro sledování hladiny CO2 ve Vašem akváriu. Klasický tvar kapky i léty ověřená 100% funkčnost - to jsou hlavní znaky tohoto typu dropcheckeru. Jednoduchá instalace pomocí přísavky umožňuje instalaci kdekoliv v akváriu. Vhodné pro všechny typy akvárií.

Skleněný difuzor

Klasický skleněný difuzor japonského stylu vhodný pro všechny typy akvárií do objemu 60l. Kvalitní keramická patrona zajišťuje jemné rozpuštění plynu na mirkobublinky, které se před dosažením hladiny zcela vstřebají do vody. Součástí balení je i přísavka, se kterou snadno difuzor nainstalujete kdekoliv v akváriu.

55300-0902078602_m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: