Akce
  • 1 z 2
 

Chihiros automatický dávkovač hnojiva

 

Automatický dávkovač hnojiva.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Běžná cena 2 649 Kč
Ušetříte 50 Kč (–1 %)
2 599 Kč
2 147,93 Kč bez DPH
   
Značka Chihiros
Kategorie Automatická hnojítka
 

Chihiros Dosing Pump je automatický dávkovač pro hnojiva, který šetří Váš čas a minimalizuje starosti spojené s každodenní údržbou akvária. Čtyři kvalitní hlavice řízené chytrou aplikací snadno a přesně dávkují hnojiva či jiné látky ve Vaší nepřítomnosti - stačí k tomu pár minut při prvotním nastavení. Dávkovat můžete denně ve všech možných konfiguracích, a to díky separátně konfigurovatelným hlavicím.

Konec každodenním starostem

Díky automatickému dávkovači již odzvonilo otrocké práci při udržování akvária v perfektním stavu. Dávkování veškerých kapalin nyní pohodlně řídíte pomocí chytré aplikace, stačí si nastavit dny a množství, a je hotovo. Pokud je potřeba přihnojit, jedním stisknutím manuálně hnojivo přidáte bez narušení nastaveného cyklu. Dávkovat je možné až 4 různé kapaliny

Pomocí aplikace a odměrného válce (součást balení) snadno přístroj kdykoliv zkalibrujete v pouhých pár krocích, tudíž si budete moci být jisti naprostou přesností dávkování.

Dodatečné příslušenství

Chihiros pro svůj automatický dávkovač nabízí celou řadu příslušenství. K setu doporučujeme zakoupit instalační set hadiček s nástavcem pro uchycení na hranu akvária. Dále doporučujeme originální dávkovací láhve pro uskladnění hnojiv a snadné propojení s dávkovačem. Láhve je možné umístit do speciálního držáku, který Vám usnadní skladování celého setu.

Pro nastavení a kalibraci automatického dávkovače je nutné použít aplikaci My Chihiros. Aplikace je dostupná pro Android a iOS.

Rozbalení a instalace


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: