V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
  • 1 z 2
 

SUNSUN bateriový odkalovač HXS

 

Bateriový odkalovač pro sladkovodní i mořské nádrže.

Dostupnost Skladem (9 ks)
899 Kč
742,98 Kč bez DPH
   
Značka SUNSUN
Kategorie Teploměry
 

Lapač nečistot HXS-01D je vynikajícím nástrojem pro čištění dna v mořské nebo sladkovodní nádrži.

Má schopnost pracovat jak v uzavřeném obvodu tak v odkalovacím režimu (nutno dokoupit hadici 12/16 mm). Nastavitelná délka umožňuje použití v akváriích od 20 do 76 cm.

Proces výměny vody nebo odkalování dna je zdlouhavý, nepohodlný a často obtížný. Produkt výrobce SunSun HXS-01 řeší všechny tyto problémy a má řadu výhod.

Odkalovač má systém pro rychlou změnu oběhu vody. V systému s uzavřenou cirkulací vody se pro filtraci používá mikroplastové pletivo, které zadržuje i ​​nejmenší nečistoty a vrací vyčištěnou vodu do nádrže. Síť lze v případě potřeby snadno vyjmout a opláchnout. 

Konstrukce odkalovače dna umožňuje jeho použití v široké škále hloubky akvária (od 20 do 76 cm). Tím splňuje požadavky většiny akvárií. 

Pístové čerpadlo je poháněno vestavěnou velkokapacitní baterií. Toto řešení nevytváří žádná omezení a navíc nevyžaduje použití drahých baterií, které se rychle vybíjí. 

Srdcem zařízení je malé čerpadlo se značn
ým výkonem a nízkou spotřebou energie. Osa rotoru je vyrobená ze slitiny nerezových kovů a titanu a splňuje požadavky pro slanou mořskou vodu


Technické údaje:

  • kapacita: 350 l/h
  • výkon čerpadla: 6 W
  • provozní doba: 4 hodiny
  • pro nádrže od 20 cm do 76 cm vodní hladiny
  • vodní zvedací tyč 70 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: