V termínu od 29. 6. do 17. 7. máme dovolenou. Objednávky přijímáme bez omezení, ale jejich odeslání proběhne po dovolené. V době dovolené nejsme k dispozici na telefonu ani e-mailu. Objednávky přijaté a zaplacené do 28. 6. 2024 12:30 budou odeslány ještě týž den. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
 

INVITAL stmívač LED osvětlení

 

LED stmívač.

Dostupnost Vyprodáno
129 Kč
106,61 Kč bez DPH
Značka INVITAL
Kategorie Akvarijní technika
Položka byla vyprodána...
 

INVITAL LED stmívač je praktickým příslušenstvím pro každé akvarijní osvětlení s 1-pin vstupem. Díky svému příjemnému uživatelskému rozhraní jej ocení každý i začínající akvarista, kterého trápí příliš silné osvětlení u akvária způsobující zrychlený růst řas, nebo který hledá jednoduchý způsob automatického vypínání osvětlení. 

Vlastnosti stmívače INVITAL 

Manuální ovladač INVITAL nabízí snadné ovládání pomocí 4 tlačítek, tudíž s nastavením jeho režimů a funkcí nebude mít problém ani začátečník. Níže si jednotlivé funkce a indikátory popíšeme. 

1️⃣ Tlačítko zvýšení intenzity - Stisknutím tlačítka se mění intenzita aktuálně nastaveného režimu o jeden stupeň nahoru. (celkem 11 stupňů intenzity po cca 9%)

2️⃣ Tlačítko snížení intenzity - Stisknutím tlačítka se mění intenzita aktuálně nastaveného režimu o jeden stupeň dolů. (celkem 11 stupňů intenzity po cca 9%)

3️⃣ Tlačítko ON/OFF a přepnutí režimu - Stisknutím se osvětlení vypne či zapne.

4️⃣ Tlačítko nastavení časovače s indikátorem zvoleného režimu - Stisknutím tlačítka se mění aktuální nastavení časovače - časovač se v moment nastavení aktivuje, nechá osvětlení svítit dle vybraného rozmezí a poté vypne. Osvětlení se další den znovu zapne.

Barva diody se mění v závislosti na nastavení aktivního režimu - 8H10H a 12H. Pokud indikátor nesvítí, časovač je vypnutý. Funkce časovače má také zabudované nastavení postupného rozednívání a stmívání - po nastavení režimu přejde osvětlení do pomalého zvyšování intenzity, který se zastaví na předem nastavené hodnotě. (viz.  1️⃣ / 2️⃣)

72687-1312536820

Kompatibilita 

INVITAL stmívač je kompatibilní s většinou osvětlení, které mají rozpojitelný 1-pin spoj, a zároveň nemají již zabudovaný jiný kontrolér. Ty nejprodávanější osvětlení jsme pro Vás rovnou vyzkoušeli. 

Kompatibilní
✅ Sinkor LED II White / WRB
✅ Chihiros LED A series
✅ Chihiros LED C serie
✅ Diversa LED trubice
✅ Aquatlantis Easy LED 2.0

Nekompatibilní
❌ Aquastel LED trubice
❌ Chihiros LED A serie II
❌ Twinstar B line II


Technické parametry 

Maximální výkon připojeného zařízení V / W Vstup / výstup
12-24V / 5-60W 1-pin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: